Dokončiť nákup

Teleskopické tyče

Naše tyče sú najlepším spôsobom ako ukázať windsock alebo iné točiace predmety. Sú pevné a určené do terénu. Upevnite tyč úplne jednoducho a to tak, že odšrúbujete spodnú krytku a tyč nastrčíte na jeden z našich špeciálnych sklolaminátových nezničiteľných kolíkov určených na tento účel. Tyče sú úplne technologicky upgratnuté. Tyče sú vyrábané v širokej škále rozmerov. Vylepšený je aj koniec, o ktorý si viete prichytiť turbíny a iné windsocks. Nová grafika. Čo dodať ak chcete kvalitu a zároveň image, zadovážte si práve tento produkt.

TELESKOPICKÁ TYČ

TELESKOPICKÁ TYČ

Skutočná dĺžka tyče je trošku kratšia ako nominálna dĺžka, nakoľko jednotlivé diely sa do seba zasúvajú čo spôsobuje stratu pár cm na každý diel!

Dĺžka:

Cena:

Cena s DPH /
 

na objednávku

Kúpiť
+

Elegantným riešením upevnenia teleskopických tyčí do zeme je využitie silného a tvrdeného sklolaminátového kolíka "stake pole". Dva rozmery týchto kolíkov Vám umožnia uchytenie menších, ale aj väčších tyčí.
Obyčajný "pole stake" o priemere 1 cm a o dĺžke 1 m je určený pre tyče do dĺžky 5 m. "Super pole stake" má priemer až 2 cm a dĺžku 125 cm. Kolíky majú zabrúsený koniec pre ľahšie zabitie do zeme.
Už len stačí odšrúbovať spodný kryt tyčí a vložiť tyč na kolík.

KOLÍK DO ZEME PRE TELESKOPICKÚ TYČ

KOLÍK DO ZEME

Priemer:

Cena:

Cena s DPH /
 

na objednávku

Kúpiť
+